BEN KİMİM?

Ben Kimim?

Selam! Öncelikle hoşgeldin..Ben Ezgi. 24 yaşında, hayatın her anını dolu dolu yaşamaya çalışan bir kızım. Elektronik ve Haberleşme Mühendisi’yim. Evet evet şaşırma! Ne alaka deme. Bir kadın isterse; her şey mümkün!

30 kilo vererek başladığım bu maceralı yolda tutkuyla, aşkla yürüyorum. Tabi artık ne mutlu ki birlikte yürüyoruz.. Sağlıklı beslenmek demek emek demek, gerçekten istemek demek..

Samsun’luyum…

Çılgınlar gibi bir Boğa burcuyum. Yemek zevkine aşırı önem veren, heyecanını her anına yansıtan, deliler gibi duygularına bağlı olan..

PEPPYCOOKY nereden mi geliyor? Peppy; Hayat dolu, yaşamayı seven, heyecanlı demek. Cooky ise; çekici bayan. Böyle hem kulağı mıncırıklıyor, hem de anlamı fazla güzel bence..

Hayatın her anı insana bir şey katıyor, buna fazlasıyla önem veriyorum. Sağlıklı beslenmeyi ve sporu hayatımın her anına yaymış bulunmaktayım. Hayatta her şeyin bir sebebi olduğuna, daima benim için en güzeli, en olması gerektiği gibi olduğuna inanıyorum..

Deliyim! Hayatta vazgeçmek istemeyeceğim tek şey; gülmek!

En sevdiğim renk, mavi.

Modadan falan anlamam, kafama göre takılırım. Ne giysem diye düşünmem. Öyle rastgele, o günkü ruh halime göre alırım dolaptan bir şeyler. En sevdiğim şeyse annemin eski kıyafetlerini giymek!

Gezmeyi, kahve içmeyi, geceden hayalini kurduğum kahvaltıları deliler gibi seviyorum.

Aşk mı? Aşk fazla güzel. Uçsuz bucaksız derler ya hani! İşte öyle bir şey.

Her gün kesinlikle yaptığım şey: aynada gözlerimin içine bakıp gülümsemek!

Öyle işte ben biraz ortaya karışık…Her şeyimle, ben olma yolunda!

Sevgiler.

PEPPYCOOKY